GALERIA MŁODZIEŻ PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

MKS lepszy od Ozimka

W kolejnym meczu sparingowym MKS Kluczbork pokonał zasłużenie rywali z Ozimka 3:0. Po jednej bramce dla naszego zespołu strzelali Jaszczak, Włodarczyk i Rychlik.

To był już szósty mecz kontrolny podopiecznych trenera Jana Furlepy. Biało – niebiescy dwa razy wygrywali, raz zremisowali, a trzykrotnie musieli uznać wyższość rywali.

MKS Kluczbork przeważał przez całe spotkanie, nawet w drugiej odsłonie, kiedy grała nasza młodzież obraz gry nie uległ zmianie. Trzy strzelone bramki to najniższy wymiar kary dla zespołu przyjezdnych.

Pierwsza bramka to dobitka Norberta Jaszczaka po strzale Denisa Smolarka. Drugi gol to już popis indywidualnej akcji Bartosza Włodarczyka, który z pola karnego wpakował piłkę do siatki. Wynik pojedynku ustalił junior MKS Kluczbork – Jakob Rychlik, który po dograniu z lewej strony, dobrze uderzył z powietrza.

Nasi zawodnicy mieli jeszcze wiele sytuacji, które mogły skończyć się bramką. Warunki do gry były dziś najtrudniejsze patrząc na dotychczasowe rozegrane spotkania kontrolne. Mimo to cały zespół walczył z zaangażowaniem. Może cieszyć postawa naszych juniorów.

W barwach MKS-u zagrali dwaj testowani zawodnicy (środkowy obrońca i prawy obrońca). Zabrakło z kolei Pawła Gieraka, Filipa Latuska, Michała Mocarskiego i Miłosza Paradowskiego.

MKS Kluczbork – Małapanew Ozimek 3:0 (2:0)

Bramki: Jaszczak 30, Włodarczyk 40, Rychlik 55

👕 MKS Kluczbork I połowa: Dawid Witek, Szota, Przystalski, testowany zawodnik, testowany zawodnik, Witkowski, Nykiel, Karol Latusek, Włodarczyk, Jaszczak, Smolarek
👕 MKS Kluczbork II połowa: Jeziorowski, Witkowski, Wojnarowski, testowany zawodnik, testowany zawodnik, Pudlik, Begar, Jakub Witek, Rychlik, Juszczyk, Lewandowski

Sędziował: Dawid Matyszczak, Miłosz Pukajło, Radosław Paszek