MŁODZIEŻ TRAMPKARZE

Trampkarze lepsi od Byczyny

Tuż po spotkaniu seniorów, na boisku ze sztuczną nawierzchnią, kolejny mecz kontrolny zagrali nasi trampkarze. Ich przeciwnikiem byli Juniorzy Młodsi Hetmana Byczyna. 

🎤 – Chciało by się powiedzieć po dzisiejszym sparingu, do trzech razy sztuka – mówi trener Mariusz Strzelak.

Po dwóch porażkach z WKS Wieluń i OKS Olesno w końcu wygraliśmy 5:1.

🎤 – Mimo wszystko, że wynik na ten moment nie jest najważniejszy to ilość strzelonych bramek i odblokowanie się niektórych zawodników bardzo cieszy – dodaje szkoleniowiec.

Drużyna Hetmana przyjechała na mecz rocznikiem mieszanym juniorami młodszymi i paru zawodników z juniora starszego. Na boisku było widać przewagę fizyczną naszego rywala, ale to my w tym meczu dominowaliśmy na boisku. Do przerwy wygrywaliśmy tylko 1:0 po bramce Pawła Dreczki.

W drugiej połowie dorzuciliśmy jeszcze cztery trafienia Patryka Brysia, Kacpra Grzyba, Aleksandra Maruska i ponownie Pawła Dreczki. Mecz stał na niezłym poziomie jak na te warunki atmosferyczne.

🎤 – Moi chłopcy starali się dominować i operować piłką na całym boisku, choć to nie było wcale łatwe przy tak ostro grającym przeciwniku jakim był Hetman. Dziś również nie ustrzegliśmy się błędów indywidualnych, ale na szczęście bez jakiś większych konsekwencji. Nadal mamy co poprawiać więc nie popadamy w euforię tylko zabieramy się do dalszej pracy – dodaje trener.

MKS Kluczbork trampkarze – Hetman Byczyna 5:1

Bramki: 2x Dreczka, Bryś, Grzyb, Maruska.

👕 Graliśmy w składzie: Spurek, Król, Ramus, Gruszka, Knetki, Maruska, Czaja, Wiecha, Dreczka, Bryś, Durka, Grzyb, Mokrzycki, Kwieciński, Wojciechowski.