GALERIA PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

MKS przegrał sparing z Dekorem Bełk

MKS Kluczbork przegrał sparing z byłą drużyną trenera Jana Furlepy – Decorem Bełk 0:2.
Do przerwy prowadzili przyjezdni, którzy skutecznie wykorzystali podyktowaną jedenastkę. Z naszej strony niecelnie uderzał nowo sprowadzony Zieliński, a w innej okazji po dograniu z prawej strony szansy nie wykorzystał również Jakub Witek.
W drugiej połowie biało-niebiescy próbowali odmienić losy spotkania, przeważali, jednak nie znaleźli recepty na dobrze spisującą się drużynę gości. Strzelał Jaszczak ale został zablokowany. Pomylił się również Włodarczyk. W 73 minucie goście z kolei po składnej akcji ustalili wynik spotkania.
⚽ MKS Kluczbork – KS Decor Bełk 0:2 (0:1)
MKS I połowa: Mocarski, Paradowski, testowany zawodnik, Wojnarowski, Szota, Pudlik, Zieliński, Rychlik, Jaszczyk, Jakub Witek, Filip Latusek.
MKS II połowa: Jeziorowski, testowany zawodnik, Przystalski, testowany zawodnik, Witkowski, Nykiel, Karol Latusek, Włodarczyk, Lewandowski Jaszczak, Smolarek