MŁODZIEŻ TRAMPKARZE

Czwarty sparing Trampkarzy

Trampkarze MKS Kluczbork rozegrali czwarty sparing. Przeciwnikiem naszej drużyny byli Juniorzy Młodsi połączeni z Juniorami Starszymi Polonii Wołczyn.

🎤 – Jak się później okazało w żadnym akcencie sportowym nam to nie przeszkadzało. Moi zawodnicy mimo, że jeszcze są trampkarzami i widząc warunki fizyczne naszego rywala wcale się ich nie przestraszyli – relacjonuje trener Mariusz Strzelak.

– Wręcz przeciwnie, podziałało to na nich jak płachta na byka. Od początku spotkania narzuciliśmy swoje warunki gry, graliśmy wysokim pressingiem z czym nasz rywal sobie kompletnie nie radził.

Do przerwy MKS prowadził 3:1.

Po zmianie stron obraz gry się całkowicie zmienił. Rywale powoli dochodzili do głosu. Dwa stałe fragmenty gry i zrobiło się 3:3. Następna akcja Wołczyna dała im prowadzenie 4:3.

Gospodarze mieli swoje sytuacje lecz nie potrafili ich wykorzystać. Jednak w końcówce meczu Durka trafił ostatecznie na 4:4 i tak skończyła się nasza konfrontacja z Polonią Wołczyn.

– Gdyby nie rozluźnienie mojej drużyny i całkiem inne podejście do drugiej połowy meczu, to całe spotkanie mielibyśmy do końca pod kontrolą. Niestety cały czas uczymy się czegoś nowego z czego musimy jak najszybciej wyciągnąć wnioski. Brawa dla moich chłopaków za charyzmę i wiarę do końca w osiągnięciu jak najlepszego rezultatu, mimo że to tylko gra kontrolna – dodaje trener.

– Szkoda, bo naprawdę dobrze to wyglądało w pierwszej połowie, ale niestety taka jest piłka gra się przez 90 minut. Teraz czeka nas już w środę sparing z Namysłowem, a zaraz po tym w sobotę wyjazd do Wrocławia z tamtejszym Śląskiem. Po tym kończymy nasze przygotowania do ligi. Jestem pełen optymizmu i liczę na dobre występy moich podopiecznych.

⚽ MKS Kluczbork trampkarze – Polonia Wołczyn Juniorzy Młodsi 4:4 (3:1)

Bramki: Maruska 2x, Mioduszewski, Durka

👕 MKS: Spurek, Ramus, Gruszka, Knetki, Dreczka, Maruska, Bryś, Grzyb, Mokrzycki, Mioduszewski, Durka, Słoński, Olszok, Wojciechowski, Przyborowski

W spotkaniu zabrakło kilku podstawowych zawodników takich jak Król, Wiecha, Czaja, Kwieciński i Sebastian Myśliwczyk.