JUNIORZY STARSI MŁODZIEŻ

Juniorzy zagrali z Polanowicami

W kolejnym spotkaniu naszych młodych zawodników Juniorzy Starsi MKS Kluczbork wygrali wysoko z LZS-em Polanowice 6:1

???? – Spotkanie było od początku do końca pod nasza kontrolą. Mieliśmy dużo sytuacji bramkowych i przeważaliśmy w każdym sektorze boiska – podsumowuje trener Tomasz Chatkiewicz.

???? – Zespół z Polanowic miał też parę dogodnych okazji aby zmniejszyć wynik porażki, jednak wykorzystali tylko jedną. Mecz to ogólnie dużo walki, dużo pojedynków jeden na jeden. Cały zespół zasługuje na pochwałę, bo fizycznie był to naprawdę trudny przeciwnik.

MKS Kluczbork JS – LZS Polanowice (seniorzy) 6:1

Bramki: 2x Jakub Witek, 2x Dawid Begar, Filip Hadryś, Tomasz Mirowski

???? Skład 1 połowa: Jeziorowski – Szota, Suslik, Wojnarowski, Pietras – Begar, Szymon Witek, Hofman, Prządka, Rychlik – Jakub Witek

???? Skład 2 połowa: Domagała – Kukla, Suslik, Wojnarowski (Iwanicki), Famuła – Rychlik, Mirowski, Prządka, Filarski, Begar (Magdziarek) – Hadryś