MŁODZIEŻ MŁODZIKI

Kolejny wygrany sparing Młodzików

Młodziki MKS Kluczbork rozegrali kolejny w tym tygodniu sparing. Tym razem ich rywalem byli rówieśnicy z OKS Olesno. Mecz był podzielony na dwie połowy 2 x 40 minut.

???? – Zespół z Olesna postawił nam od początku wysoko poprzeczkę i stosował wysoki pressing, gdzie już po paru sekundach mogliśmy stracić bramkę przez brak komunikacji naszych zawodników – komentuje trener Kamil Kamienik.

???? – Pierwsze minuty ewidentnie przespaliśmy i oddaliśmy inicjatywę gościom. Od początku zagraliśmy nieco innym ustawieniem popełniając wiele błędów. Szybko wróciliśmy do naszego nominalnego ustawienia i już po 20 minutach zaczęliśmy stopniowo dominować i prowadzić grę – dodaje.

Efektem była pierwsza bramka zdobyta przez kapitana Ksawerego Chatkiewicza. Goście zdołali później wyrównać, jednak to był dzień pomocnika Chatkiewicza, który dołożył jeszcze kolejne 3 trafienia.

Oleśniczanie zdobyli jedną bramkę i tym samym nie zdołali odmienić losów meczu.

???? – Podsumowując całe spotkanie zespół zaprezentował się solidnie , choć nie było to do końca łatwe zadanie przy tak grającym przeciwniku. Nasza praca na treningach na pewno będzie z dnia na dzień procentować jeszcze bardziej co przełoży się na późniejsze efekty ligowe.