Furlepa: Jak się nie uda wygrać, to nie przegraj

Trener Jan Furlepa o pierwszym wiosennym meczu:
– Tak na gorąco… Chciałbym podziękować zawodnikom, zostawili kawał zdrowia. Uważam, że mieliśmy więcej sytuacji aby strzelić bramkę i wyjść na prowadzenie. Ale taka jest prawda, że przeciwnik to solidna drużyna i też mieli swoje okazje, szczególnie w końcówce kiedy zaryzykowaliśmy, bo chcieliśmy ten mecz wygrać za wszelką cenę.
– Nie udało się. Szkoda sytuacji Lucjana Zielińskiego, bo uważam że jakby przepracował cały okres przygotowawczy to by inaczej rozwiązał tą sytuację sam na sam. Za krótko z nami jeszcze jest.
– Jak to mówią jak się nie uda wygrać, to nie przegraj. Zespół pokazał, że chce grać, chce walczyć i szkoda, że to jest bez publiczności, bo by było ciekawiej. Musimy się pozbierać. Za to co Kamil Nykiel dostał kartkę to śmiech, ale nie mam pretensji do sędziego bo się mylił w dwie strony.