MKS zagra z rezerwami Górnika Zabrze

W sobotę piłkarze MKS Kluczbork rozegrają drugie ligowe spotkanie w tym roku. Naszym przeciwnikiem będzie zespół rezerw Górnika Zabrze. Początek meczu o godzinie 15:00.
W pierwszym spotkaniu, na jesień, lepsi okazali się podopieczni Jana Furlepy, którzy pokonali rywali 2:0. Wówczas obie bramki strzelił Bartosz Włodarczyk. Rok wcześniej nasi zawodnicy nie mieli okazji wybrać się na mecz rewanżowy do Zabrza, bowiem sezon z powodu pandemii zakończył się po pierwszej rundzie i jednej rewanżowej kolejce. W Kluczborku z kolei MKS wygrał gładko 4:1. Idąc kolejny sezon wstecz w Zabrzu padł remis 1:1, a punkt w ostatniej minucie z rzutu karnego urwał Kamil Nitkiewicz. W Kluczborku MKS również był lepszy i wygrał 1:0.
Górnik w dotychczasowych 19 rozegranych spotkaniach zdołał zgromadzić 24 punkty. To o dwa mniej niż biało-niebiescy. Przed tygodniem w meczu inauguracyjnym wiosnę Zabrze wygrało w Gorzowie Wielkopolskim 1:0, a jedyną bramkę na początku spotkania strzelił Alan Lubaski.
Nasi zawodnicy z kolei podzielili się punktami z LKS Goczałkowice Zdrój remisując 0:0.
⚽ Górnik II Zabrze – MKS Kluczbork
⏰ sobota 13 marca 2021, godzina 15:00