Grzegorz Żmija dołączył do sztabu szkoleniowego MKS-u Kluczbork

Grzegorz Żmija dołączył do sztabu szkoleniowego MKS-u Kluczbork. Będzie asystentem trenera Jana Furlepy.

To już drugi pobyt szkoleniowca w naszym klubie. Wcześniej pracował w rundzie rewanżowej sezonu 2017-2018 za czasów gry MKS-u w II lidze.

Żmija to legenda śląskiej piłki nożnej. Bramkarz urodzony w Zgorzelcu, z różnymi przerwami, spędził w Polonii Bytom blisko 12 lat, gdzie udało mu się 8 razy zagrać w polskiej elicie. Ostatnim jego klubem, w którym stał między słupkami, był Ruch Radzionków. Tam też rozpoczął trenerkę golkiperów, a kolejnymi przystankami w karierze stawały się po kolei: Pogoń Szczecin, Skra Częstochowa, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Wigry Suwałki i Kotwica Kołobrzeg. Po Kluczborku pracował jeszcze w takich klubach jak Stal Mielec i Wisła Kraków.

Witam po raz drugi w Kluczborku i życzymy samych sukcesów w naszym klubie panie trenerze.