TRAMPKARZE

Ciężko było przepłynąć Odrę

W piątkowe popołudnie nasi trampkarze wznowili ligę, a ich przeciwnikiem była Odra Opole. Niestety bez wiary w zwycięstwo, dodatkowo bez kilku piłkarzy leczących kontuzje, ciężko było stawić czoła dobrze przygotowanym gospodarzom, którzy mieli ogromną chęć rewanżu za porażkę 0:1 w Kluczborku.

Pierwszy gol padł z rzutu karnego po nieudanej interwencji naszego obrońcy. Drugi gol dla Odry to składna akcja. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron i podpowiedziach trenera Mariusza Strzelaka gra nabrała tempa, jednak szczęście nie było w tym dniu z naszymi zawodnikami. W 60 minucie MKS otrzymał rzut karny, gdzie faulowany był Kordian Durka, jednak strzał Jakuba Mokrzyckiego dobrze wybronił bramkarz.

Wynik spotkania został ustalony tuż przed końcem po dobrze wykonanym rzucie wolnym.

Relacjonował Grzegorz Mokrzycki, kierownik drużyny Trampkarzy.

Odra II Opole – MKS Kluczbork 3:0