JUNIORZY MŁODSI

Juniorzy Młodsi zagrali w Głuchołazach

– Mieliśmy w pamięci pierwszy, przegrany mecz z dzisiejszym przeciwnikiem. Chłopaki pokazali charakter i walczyli jak równy z równym ze starszymi zawodnikami z Głuchołaz – relacjonuje Wojciech Niebylski, kierownik drużyny juniorów młodszych.

MKS po pierwszej straconej bramce odpowiedział w ciągu minuty. W drugiej połowie wyszliśmy na prowadzenie, jednak miejscowi zdołali wyrwać punkt w końcówce.

– Czujemy lekki niedosyt, ponieważ do obrony wyniku zabrakło 5 minut. Pochwała dla zdobywców bramek, całej drużyny za walkę i oddane serce, ale szczególnie należy wyróżnić bramkarza Bartka Piślę, który dwoił się i troił w bramce ratując nam skórę i dając impuls do dalszej walki. Jeżeli nie da się wygrać meczu, trzeba go zremisować – dodaje kierownik.

UKS Hattrick Głuchołazy – MKS Kluczbork JM 2:2

Skład: Piśla – Tabisz(C), Kołodnicki, Król, Krawczyk – Mirowski, Maruska (89 Knetki), Magdziarek, Grzyb (59 Ramus), Grabowiecki, Hadryś

Bramki: Grzyb 29, Grabowiecki 63

Trener: Mariusz Strzelak
Kierownik drużyny: Wojciech Niebylski