Informacje dotyczące sprzedaży biletów na mecz z Rekordem Bielsko-Biała

Już w sobotę kibice będą mogli wrócić na trybuny by zobaczyć w akcji seniorów MKS Kluczbork.
ℹ➡ Przeczytajcie ważne informacje jak zakupić bilety na spotkanie z Rekordem Bielsko-Biała.

1. Ustala się następujące ceny biletów:
a) Normalny – 10,00 zł
b) Emeryci powyżej 60 roku życia, renciści, inwalidzi, posiadacze kart seniora, młodzież szkolna od 13 do 26 r.ż, – 5,00 zł
c) Kobiety, dzieci do lat 13 – 1,00 zł

2. Sprzedaż biletów odbywać się będzie z wykorzystaniem strony internetowej klubu poprzez system BILETPAX oraz za pomocą Internetu w siedzibie klubu.

3. Bilety w siedzibie klubu będą sprzedawane w godz. 10.00 – 16.00 począwszy od wtorku 11 maja 2021r.

4. Na chwilę obecną nie przewiduje się sprzedaży biletów w dniu meczu.

5. Dla posiadaczy karnetów na rundę jesienną sezonu 2020/2021 jednorazowo wprowadza się ulgę, która umożliwia wejście (tylko i wyłącznie) na mecz z Rekordem Bielsko Biała za kwotę 1,00 zł. Bilety na ten mecz posiadacze karnetów, będą mogli zakupić wyłącznie w biurze klubu od dnia 11 do 14 maja 2021. – KARNET NIE UPOWAŻNIA DO WEJŚCIA NA MECZ BEZ ZAKUPIONEGO BILETU.

6. NA MECZACH z ROW RYBNIK i MIEDŹ II LEGNICA KARNETY BĘDĄ NIEWAŻNE.