MŁODZIKI

Dwie wygrane Młodzików

W gorące poniedziałkowe popołudnie gościliśmy w Chróścicach, gdzie zmierzyliśmy się z LZS VICTORIĄ. W 8 minucie meczu objęliśmy prowadzenie po pięknej kontrze i celnym strzale Mateusza Krzemińskiego. Na przerwę schodziliśmy prowadząc 0-1.
W 12 minucie drugiej połowy pięknym strzałem z rzutu wolnego z ok 20m popisał się nasz niezawodny kapitan Ksawery Chatkiewicz i ustalił wynik spotkania na 0-2

Dzięki bardzo dobrej i walecznej postawie wszystkich naszych zawodników przywozimy 3 punkty do Kluczborka i awansujemy w tabeli na 5 miejsce.

LZS Victoria Chróścice –  MKS Kluczbork 0:2 (0:1)

Bramki: Krzemiński, Chatkiewicz

Trener: Kamil Kamienik

Kadra: Pytka (br) , Chatkiewicz (C) , Mysliwczyk , Pająk , Skolisko , Krzemiński , Matusiak , Ogrodowiak , Jaśkiewicz , Marzec , Jeziorny , Wypasek , Wenerski, Szega

W piątkowy wieczór podejmowaliśmy u siebie zespół z Ujazdu
W skrócie można napisać, że nasza drużyna rozegrała bardzo szybkie i dynamiczne spotkanie, które było całkowicie pod nasze dyktando.

OLM MKS Kluczbork – LUKS Szkółka Piłkarska Ujazd 16:0

Bramki: Chatkiewicz 9x , Myśliwczyk 2x , Krzemiński 2x , Marzec 2x , Matusiak 1x

kadra : Pytka, Chatkiewicz , Myśliwczyk , Pajak , Skolisko , Matusiak , Wypasek , Jaśkiewicz , Krzemiński , Marzec , Jeziorny , Pietras , Wenerski , Wojtoń , Smyrek