JUNIORZY STARSI PRZYPIĘTY

Tomasz Chatkiewicz podsumowuje rundę Juniorów Starszych

Juniorzy Starsi MKS Kluczbork zakończyli w sobotę sezon. W swoim ostatnim meczu pokonali Czarnych Otmuchów 4:2. Teraz roztrenowanie, a potem przygotowania do nowego sezonu. Zapoznajcie się z wypowiedzią trenera Tomasza Chatkiewicza.
– Mecz był w sumie pod naszą kontrolą. Mieliśmy więcej sytuacji, chociaż zdarzyły się dwa błędy gdzie straciliśmy dwie bramki na własne życzenie. Ale chłopaki mają mocną psychikę, podnieśli się, mieliśmy jeszcze swoje okazje, dlatego bardzo im gratuluję że powalczyli – mówi trener.
Juniorzy Starsi zajęli na wiosnę drugie miejsce w tabeli. Pierwsze zajęła Odra Opole, której zawodnicy przegrali tylko jedno spotkanie z naszymi sobotnimi rywalami w Otmuchowie.
– Ciężko walczyliśmy o tą pozycję. Jestem bardzo zadowolony chociaż mogliśmy więcej punktów zrobić. Dużo straciliśmy na własne życzenie, nie będąc nawet gorszym zespołem, tylko po prostu przypadkowo przegrywając. Mamy teraz tydzień roztrenowania, potem dwa tygodnie wakacji i wracamy, bo rozgrywki rozpoczynają się w połowie sierpnia. Dużo czasu nie będzie na regenerację.
– Z tego sobotniego zespołu czterech graczy kończy wiek juniora, plus zawodnicy którzy są aktualnie w kadrze pierwszej drużyny. Ale jest młody narybek, a więc cieszyć się z tego. Teraz zarząd klubu ma zdecydować kto co, gdzie jak, jakie roczniki gdzie zostaną poprzesuwani – mówi szkoleniowiec.