MŁODZIEŻ PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Trwają testy. Przed nami sparingi

Sztab szkoleniowy MKS Kluczbork testuje zawodników, którzy mogliby zasilić drużynę na zbliżający się sezon. Póki co do drużyny dołączyło dwóch obrońców Adrian Błaszkiewicz oraz Norbert Leśniak, którzy ostatnio grali w Polonii Nysa. Kadrę zasilił również pomocnik Patryk Woźniak (ostatnio Znicz Biała Piska).

– Po odejściu Dawida Witka obecnie w naszej kadrze znajduje się bramkarz Michał Mocarski, który rywalizował o numer „1” w poprzednim sezonie. Z drużyny juniorów dołączył do nas utalentowany wychowanek naszego klubu Tomasz Domagała. Bartosz Jeziorowski z kolei wraca do Olesna. Czynimy starania, aby pozyskać również bramkarza o statusie młodzieżowca – mówi trener bramkarzy Krzysztof Stodoła.

W najbliższym tygodniu MKS Kluczbork rozegra trzy pierwsze mecze kontrolne. Pierwszym naszym rywalem już w środę będzie ligowy rywal Stal Brzeg. Spotkanie zaplanowano na godzinę 18:00.

Później w piątek o 16:30 zmierzymy się z drużyną Grzegorza Kowalskiego – Ślęzą Wrocław, a w sobotę z LZS-em Głuszyna (12:00).

14 lipiec godzina 18:00 – KKS – MKS Kluczbork – Stal Brzeg
16 lipiec godzina 16:30 – MKS Kluczbork – Ślęza Wrocław
17 lipiec godzina 12:00 – MKS Kluczbork – Agroplon Głuszyna