PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Przegrana ze Ślęzą Wrocław

W drugim sparingu MKS Kluczbork przegrał ze Ślęzą Wrocław 2:5.
Do przerwy był remis 1:1. Gospodarze objęli prowadzenie po strzale z 11 metrów. Wyrównanie padło tuż przed przerwą. Z prawej strony mocno dogrywał Lewandowski, a futbolówka ugrzęzła ostatecznie w bramce. W szybkiej odpowiedzi ratował nas słupek, a po próbie dobijania na linii bramkowej dobrze ustawił się Błaszkiewicz, który zdołał zablokować futbolówkę.
Po zmianie stron rywale przeprowadzili cztery składne akcje. MKS odpowiedział w końcówce również efektowną akcją i ładnym technicznym uderzeniem testowanego napastnika.
MKS Kluczbork – Ślęza Wrocław 2:5 (1:1)
Bramki: Samobójcza po dograniu Lewandowskiego 45, testowany zawodnik 85 – ? 20, 49, 63, 65, 74
MKS: Mocarski, Szymon Witek, Błaszkiewicz, Leśniak, Szota, Lewandowski, testowany zawodnik, Jaszczyk, Zieliński, Woźniak, Nykiel
W drugiej połowie grali także: Grzesiak, Paradowski, Przystalski, Begar oraz zawodnicy testowani.