PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Król strzelców minionego sezonu III ligi grupy III zagra w MKS Kluczbork

Król strzelców minionego sezonu III ligi grupy III zagra w MKS Kluczbork ❗❗❗ 🔥💪

MKS pozyskał kolejnego zawodnika. To Marcin Przybylski, który ostatnio grał w III-ligowym zespole Foto-Higiena Gać i w minionym sezonie zdołał strzelić dla swojej drużyny 25 bramek. Tym samym wraz z Piotrem Stępniem (Ślęza Wrocław) został najskuteczniejszym strzelcem w naszej grupie. 👌❤👍

Pomocnik grał w zespole Foto-Higiena Gać ostatnie dwa sezony, a wcześniej reprezentował barwy Podhala Nowy Targ, Olimpii Zambrów, Legionovii Legionowo i Śląska Wrocław gdzie grał już za czasów wieku juniora, przechodząc do drużyny seniorów.

Witamy w Kluczborku panie Marcinie i życzymy jak najwięcej bramek w zbliżającym się sezonie w barwach naszego klubu.