PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Remis w sparingu z Dzierżoniowem

MKS Kluczbork zremisował z Lechią Dzierżoniów 2:2. To był ostatni mecz kontrolny przed rozpoczynającym się za tydzień sezonem w III lidze.

Lechia jako pierwsza zdołała wyjść na prowadzenie. Po prostopadłym podaniu w 18 minucie zawodnik gości długo holował piłkę, a potem uderzył celnie na “długi słupek”. Do wyrównania doprowadził Zieliński, który po podaniu z prawej strony Lewandowskiego celnie przymierzył z pola karnego, a futbolówka po drodze odbiła się jeszcze od poprzeczki. Tuż przed przerwą goście pewnym strzałem z rzutu karnego po raz drugi objęli prowadzenie.

Po zmianie stron prostopadłą piłkę otrzymał Lewandowski, który nie pomylił się ustalając tym samym wynik spotkania.

W najbliższą sobotę MKS czeka daleki wyjazd do Gubina, gdzie zmierzą się z tamtejszym beniaminkiem Cariną.

MKS Kluczbork – Lechia Dzierżoniów 2:2 (1:2)

Bramki: Zieliński 28, Lewandowski 59

MKS: Grzesiak, Witek (Staszkiewicz), Błaszkiewicz, Chmielowiec, Szota, Lewandowski (Misiak), Woźniak, Jaszczyk, Nykiel (Skibiński), Zieliński (Moś), Przybylski (Glinka).