Informacja o biletach na sezon 2021/2022

Zapoznajcie się z cenami wejściówek na mecze w Kluczborku. Karnetów nie będzie.

Znamy już terminarz rozgrywek 3 grupy 3 ligi w których w sezonie 2021/2022 występować będzie drużyna Miejskiego Klubu Sportowego w Kluczborku. Już 14 sierpnia 2021 r. o godzinie 17.00 rozpocznie się pierwsze domowe spotkanie w którym na Stadionie Miejskim w Kluczborku podejmiemy rezerwy ekstraklasowego Górnika Zabrze (pierwszy mecz rozegramy na wyjeździe w Gubinie z tamtejszą Cariną).

Przedstawiamy Państwu garść informacji dotyczących organizacji zawodów rozgrywanych przez naszą drużynę na Stadionie Miejskim w Kluczborku, nadmieniamy że zmiany podyktowane są trwającym stanem epidemii oraz przejęciem rozgrywek przez Polski Związek Piłki Nożnej w Warszawie:

ℹ ➡ Na stadionie nie będzie numerowanych miejsc, każdy kibic zajmuje miejsce wolne (zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym);
ℹ ➡ Na rundę jesienną sezonu 2021/2022 nie będą sprzedawane karnety;
ℹ ➡ Bilety na zawody będą do nabycia w każdy czwartek i piątek przed meczem do godziny 16.00 w biurze klubu oraz na godzinę przed meczem w kasach stadionowych;
ℹ ➡ Każda osoba wchodząca i wychodząca ze Stadionu zobowiązana jest zdezynfekować ręce;

Ceny biletów w rundzie jesiennej, sezonu 2021/2022 kształtować się będą następująco:

➡ Normalny – 12 złotych;
➡ Ulgowy – 8 złotych (renciści, emeryci powyżej 60 roku życia, inwalidzi, posiadacze kart seniora Gminy Kluczbork, młodzież szkolna do 26 roku życia);
➡ Specjalny – 2 złote (kobiety i dzieci do ukończenia 13 roku życia).

BARDZIEJ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE OBOSTRZEŃ ZWIĄZANYCH Z TRWAJĄCYM STANEM EPIDEMII ZOSTANĄ OPUBLIKOWANE W TERMINIE PÓŹNIEJSZYM. ZARZĄD KLUBU ZASTRZEGA SOBIE PRAWO ZMIAN W POWYŻSZYM ZAKRESIE W PRZYPADKU ICH NIEZGODNOŚCI Z WYTYCZNYMI DOTYCZĄCYMI ORGANIZACJI ROZGRYWEK W POLSCE.
ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA NASZEJ DRUŻYNIE!