PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Szczytny cel podczas meczu z Rekordem

➡ W sobotę podczas meczu MKS Kluczbork – Rekord Bielsko-Biała szczytny cel. Wsparcie dla Róży. Pomóżmy wspólnie ! Pokażmy swoje wielkie serducho ❤⚽

ℹ Datki do puszek zbierane będą przed spotkaniem (16:30-17:00) oraz po pierwszej połowie w przerwie meczu (17:45-18:00).

Pomoc dla Róży Kamińskiej z Kluczborka, która w trakcie leczenia onkologicznego na ostrą białaczkę limfoblastyczną przebyła sepsę. W wyniku wstrząsu septycznego przebywała w śpiączce, po wybudzeniu stwierdzono liczne krwiaki w mózgu, mielinolizę mostu mózgu oraz afazję. Obecnie uczy się samodzielnie chodzić, samodzielnie jeść (jest karmiona poprzez sondę do żołądka), kontaktować z otoczeniem.

Przebywa w klinice Budzik w Warszawie, wymaga długotrwałej rehabilitacji neurologicznej, logopedycznej i ruchowej. Najbliższy rok jest kluczowy pod względem terapeutycznym, gdyż do roku czasu mózg ma zdolności regeneracyjne. Jest wytrwała i pełna ŻYCIA! Pomóżmy przywrócić jej radosne dzieciństwo!

zbiórka publiczna nr 2021/2033/OR
nazwa: Wsparcie dla Róży
organizator: Akademia Świadomości „AHIMSA”