PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Daleki wyjazd do Zielonej Góry

Przed piłkarzami MKS Kluczbork kolejny daleki wyjazd. Tym razem w Zielonej Górze zmierzymy się z tamtejszą Lechią. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00.

Nasi rywale w dotychczasowych sześciu spotkaniach zdołali zgromadzić osiem punktów. Przegrali w Brzegu ze Stalą 1:2, z rezerwami Zagłębia Lubin na własnym boisku 2:4. Punktami podzielili się z Rekordem Bielsko-Biała (1:1) i z Gwarkiem Tarnowskie Góry (również 1:1). Wygrane przyszły w Żmigrodzie 3:1 i Pawłowicach z Pniówkiem 0:2 w ostatnią sobotę.

MKS Kluczbork z kolei ma punkt mniej. Biało-niebiescy mają aktualnie niechlubną passę trzech porażek z rzędu z Rekordem Bielsko-Biała, Zagłębiem II Lubin i Stalą Brzeg.

W poprzednim sezonie w Zielonej Górze był remis 2:2. W debiutanckim spotkaniu trenera Tomasza Kazimierowicza gospodarze uratowali punkt strzelając bramkę dopiero na sześć minut przed końcem spotkania.

Lechia Zielona Góra – MKS Kluczbork środa godzina 17:00.