PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

MKS Kluczbork przegrał w Zielonej Górze 0:2

MKS Kluczbork przegrał w Zielonej Górze 0:2. Nie było to pasjonujące spotkanie, jednak w ostatnim kwadrancie miejscowi zdołali dwa razy trafić do siatki. Pierwsza połowa nie obfitowała w klarowne okazje pod dwoma bramkami. Statystycznie lepsi byli miejscowi, jednak ich próby strzałów były niecelne.

Po zmianie stron w 55 minucie MKS miał w zasadzie pierwszą i jedną z nielicznych dobrych okazji. Po podaniu z prawej strony uderzał Woźniak jednak piłka zatrzymała się na poprzeczce. Niestety to się zemściło w 75 minucie. Po dośrodkowaniu w pole karne głową strzelił Łoboda.

W 82 minucie dopuściliśmy się faulu w polu karnym na Królu, a podyktowaną jedenastkę na bramkę zamienił Babij. W końcowych minutach strzelał jeszcze Zieliński, jednak wynik już się nie zmienił. Przegrywamy czwarte spotkanie z rzędu.

Lechia Zielona Góra – MKS Kluczbork 2:0 (0:0)

Bramki: Łoboda 75, Babij 83

MKS: Mocarski, Staszkiewicz (Skibiński 81), Leśniak (Witek 31), Nykiel, Zieliński, Woźniak (Huć 81), Szaniec (Jaszczyk 46), Moś (Misiak 70), Błaszkiewicz, Lewandowski, Chmielowiec