PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Gwarek w Kluczborku

Gwarek w Kluczborku

Już w sobotę trzeci mecz w ciągu siedmiu dni czeka piłkarzy MKS Kluczbork. Naszym rywalem będzie Gwarek Tarnowskie Góry. Początek spotkania o godzinie 16:00.

Biało-niebiescy niestety aktualnie notują serię porażek. Dokładnie cztery ostatnie spotkania zakończyły się przegranymi. Komplet punktów powędrował do Stali Brzeg, Zagłębia II Lubin, Rekordu Bielsko-Biała i Lechii Zielona Góra.

Nasi rywale z kolei to obecni liderzy remisów. Aż czterokrotnie dzielili się punktami z rywalami na siedem rozegranych spotkań. Udało im się wygrać dwa mecze z Karkonoszami Jelenia Góra i Stalą Brzeg. Przegrali z kolei z Piastem Żmigród na wyjeździe 0:2.

MKS ostatni raz spotkał się z Gwarkiem w poprzednim sezonie. W Tarnowskich Górach było 2:1 dla gospodarzy. W Kluczborku z kolei wygraliśmy 4:1.

Zapraszamy wszystkich na to spotkanie. Pierwszy gwizdek o godzinie 16:00.

Bilety można zakupić na stronie www.bilet.pax.pl. W kasie klubu sprzedaż rozpocznie się godzinę przed spotkaniem tj. od godziny 15:00.

Transmisję z meczu tradycyjnie przeprowadzi slaskie.tv