MKS jedzie do Żmigrodu

Przed MKS-em Kluczbork druga pod rząd wyjazdowa potyczka ligowa. Już w sobotę o godzinie 16:00 zagramy w Żmigrodzie z tamtejszym Piastem.

Nasi rywale w dotychczasowych dziewięciu spotkaniach zdołali zgromadzić pięć punktów. W ostatniej kolejce przegrali wysoko z beniaminkiem Cariną Gubin 1:4, a włodarze zdecydowali się wprowadzić zmianę na stanowisku trenera. Za współpracę podziękowano Marcinowi Foltynowi, a stanowisko szkoleniowca przejął Kamil Socha, który pracował już wcześniej w klubie. To powtórka z historii, bowiem w poprzednim sezonie w kwietniu również przed meczem z MKS-em zmieniono tam trenera. Wówczas “nowa miotła” w konfrontacji dwóch drużyn zadziałała, bowiem Żmigród zdołał doprowadzić do wyrównania 2:2 w ostatnich minutach wyrywając tym samym naszej drużynie jeden punkt.

MKS Kluczbork ma cztery punkty więcej. W ostatniej kolejce zremisowaliśmy na wyjeździe z Pniówkiem Pawłowice 1:1.

Piast Żmigród – MKS Kluczbork sobota 16:00