PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Za nami turniej Zakładów Pracy (GALERIA i VIDEO)

W sobotę odbyły się VII Mistrzostwa Województwa Opolskiego Zakładów Pracy o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego oraz konferencja „Kontakty firm z mediami w dobie transformacji cyfrowej. Trendy, wyzwania, perspektywy”.

Dopiero seria rzutów karnych wyłoniła tegorocznego zwycięzcę. W wielkim finale zmierzyła się reprezentacja Lesaffre z Wołczyna oraz Adamietz ze Strzelec Opolskich. Ci pierwsi okazali się skuteczniejsi.

Trzecią pozycję zajął zespół Mubea. Graczem turnieju został Tomasz Czernosik (Mubea). Najlepszy strzelec: Marcel Sprancel (Adamietz). Najlepszy bramkarz: Grzegorz Zienkiewicz (Lesaffre). Drużyna Fair Play: Nutricia. Nagrodę indywidualną otrzymała również zawodniczka firmy Elsteel – Kateryna Wasilewska.

Gratulujemy wszystkim ! 💪⚽