PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Ślęza Wrocław sobotnim przeciwnikiem

Przed nami już jedenasta kolejka III ligi. Po dwóch wyjazdowych spotkaniach piłkarze MKS-u wracają do Kluczborka. Do naszego miasta przyjedzie faworyzowana Ślęza Wrocław. Początek spotkania w sobotę o godzinie 16:00.

MKS w ostatnim meczu przegrał w Żmigrodzie 2:4, a jeszcze tydzień wcześniej zremisował na boisku w Pawłowicach 1:1. To właśnie Pniówek tydzień temu był bliski sprawienia dużej niespodzianki, bowiem prowadzili we Wrocławiu ze Ślęzą do 90 minuty 2:1, jednak jeden punkt zdołał dla podopiecznych trenera Grzegorza Kowalskiego wyrwać Adrian Niewiadomski. Ślęza nie wygrała od dwóch kolejek, ale mimo tego i tak zgodnie z planem okupuje szczyt tabeli i z dorobkiem 20 punktów plasują się na trzeciej pozycji.

Oba zespoły przed sezonem zagrały ze sobą mecz sparingowy. W lidze z kolei w Kluczborku spotkali się ostatnio pod koniec kwietnia. W obu wspomnianych spotkaniach lepsi okazywali się nasi rywale.

Dostępne są jeszcze bilety na sobotnie spotkanie. Można je nabyć internetowo na www.bilet.pax.pl. Kasy stadionu będą otwarte z kolei od godziny 15:00.

Tradycyjnie ci którzy nie będą mogli wybrać się na stadion pozostanie możliwość obejrzenia meczu dzięki relacji naszego partnera www.live.slaskie.tv

Poza naszym meczem zagorzali fani III ligi będą mogli emocjonować się sobotnią kolejką już od godziny 13:00, gdzie drugi reprezentant naszego województwa Stal Brzeg zmierzy się z liderem LKS-em Goczałkowice Zdrój. Spotkanie transmitowane będzie na TVP3 Opole oraz na stronie internetowej TVP Sport.