PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Parę słów nowego szkoleniowca

W środę trener Piotr Jacek podpisał kontrakt z MKS-em Kluczbork.

– Pierwsze wrażenia pozytywne, one zawsze muszą być pozytywne jeśli chcemy coś ciekawego zrobić. Znam klub, znam miasto, znam przede wszystkim obiekt i bazę i to jest na bardzo duży plus. Cieszę się, że dziś mogę pracować na takim fajnym boisku w Kluczborku – mówi szkoleniowiec.

Do końca rundy zostało pięć spotkań. Później jak na to pogoda pozwoli zostaną rozegrane mecze rewanżowe, a w pierwszym piłkarzy MKS czeka pojedynek z Cariną Gubin.

– Zawsze gra się o zwycięstwo. Po to się wychodzi na boisko i tak uważam, że tak powinno być. Wiadomo, że sytuacja obecna w tabeli pewnie nie jest taka jakby kibice i przedstawiciele klubu chcieli ale będziemy mocno pracować nad tym żeby klub poszedł w górę.

– Jestem trenerem od 13 lat. Zaczynałem w Lechu Poznań. Pracowałem tam pięć lat, potem praca w Miedzi Legnica 4 lata. Kolejny czas to rywalizacja na poziomie III-ligowym w grupie w której obecnie jesteśmy. Miałem okazję grać z rezerwami Miedzi i Zagłębia dwa lata, potem jeszcze Stal Brzeg. Od teraz jest to kolejny mój sezon na poziomie III ligi w grupie III. Ta liga, te kluby, specyfika jest mi znana. Faktycznie ostatni rok na poziomie centralnym stworzyliśmy w Ostródzie ciekawy zespół, który fajnie grał i jako beniaminek zajął też okazałe miejsce.