PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Jedziemy do Wodzisławia Śląskiego

Powoli będziemy zbliżać się do końca pierwszej rundy obecnego sezonu. Przed MKS-em Kluczbork jeszcze cztery mecze. Już w sobotę zagramy na wyjeździe z Odrą Wodzisław Śląski.

Później czeka nas jeszcze daleki wyjazd do Gorzowa Wielkopolskiego, a pomiędzy nim są spotkania u siebie z rezerwami Miedzi Legnica i obecnym liderem tabeli LKS-em Goczałkowice Zdrój. Początek sobotniej konfrontacji z Odrą o godzinie 17:00. Transmisję ze spotkania przeprowadzi slaskie.tv.

Po ostatniej trzynastej kolejce zrobił się dość duży ścisk w dole tabeli. MKS Kluczbork po przegranej z Polonią Bytom „zjechał” w tabeli na 15 pozycję. To pierwsze bezpieczne miejsce do utrzymania się, jednak tylko punkt mniej ma Piast Żmigród, który w ostatnim swoim meczu punktował potrójnie.

Wyprzedza nas lepszym bilansem bramkowym Foto-Higiena Gać, a punkt więcej ma Gwarek Tarnowskie Góry i Stal Brzeg.

Nasi najbliżsi rywale aktualnie, mimo swoich problemów finansowych i niepewną przyszłością, zdołali zgromadzić 19 punktów, a to daje im 9 pozycję w tabeli. W ostatnim spotkaniu zremisowali z Pniówkiem Pawłowice 2:2 chociaż jako pierwsi prowadzili do przerwy 2:0 po bramkach Kamila Chilińskiego i Jana Borka.

MKS z kolei jak już wspominaliśmy, mimo waleczności pozostał bez punktów, które pojechały do Bytomia.

Kibice którzy nie wybierają się do Wodzisławia Śląskiego będą mieli okazję zobaczyć spotkanie w internecie na www.live.slaskie.tv