Kolejny mocny rywal w Kluczborku

Już w sobotę MKS Kluczbork podejmie rezerwy Miedzi Legnica. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00.

W Kluczborku zamelduje się kolejny solidny trzecioligowiec. Nasi przeciwnicy obecnie zajmują czwartą pozycję w tabeli z dorobkiem 28 punktów. To dzięki dziewięciu wygranym, które zanotowali w dotychczasowych meczach. Tyle samo zwycięstw w lidze ma również Rekord Bielsko-Biała, a lepszy bilans ma jedynie klub LKS Goczałkowice Zdrój (11 wygranych). Miedź najwyraźniej nie lubi remisów, bowiem w 14 meczach tylko raz podzielili się punktami z rywalem. Na koncie mają cztery porażki zanotowane po dwie u siebie i na wyjeździe.

W ostatniej kolejce nasi sobotni rywale wygrali u siebie wysoko z Pniówkiem Pawłowice 5:1. Notują aktualnie passę czterech wygranych z rzędu odprawiając kolejno wspomniany Pniówek, a także Gwarek Tarnowskie Góry (wyjazd 1:0), Lechię Zielone Góra (dom 2:0) i Rekord Bielsko-Biała (wyjazd 2:1).

MKS Kluczbork z kolei plasuje się na 16 pozycji. Nasi zawodnicy po ostatniej przegranej w Wodzisławiu Śląskim 0:1 dali się wyprzedzić Piastowi Żmigród, który wygrał mecz o sześć punktów z Foto-Higieną Gać 4:1 i zsunął nas do strefy spadkowej.

Ci którzy nie będą mogli wybrać się na spotkanie zapraszamy przed monitory. Transmisję ze spotkania przeprowadzi slaskie.tv

Bilety będzie można nabyć w kasie na godzinę przed pierwszym gwizdkiem.