PIERWSZA DRU┼╗YNA PRZYPI─śTY

O meczu trener Piotr Jacek

O meczu trener Piotr Jacek ­čÄĄ

– Na pewno po serii pora┼╝ek, bo gdzie┼Ť tam po raz pierwszy te┼╝ mia┼éem tak─ů seri─Ö obejmuj─ůc nowy zesp├│┼é, chcia┼éo si─Ö du┼╝o wcze┼Ťniej wygra─ç mecz. Sytuacje ku temu by┼éy, bo rozegrali┼Ťmy generalnie wcze┼Ťniej cztery dobre spotkania. Jedynie blama┼╝ w Gorzowie. Ale ju┼╝ ostatni mecz z liderem pokaza┼é, ┼╝e w tym ustawieniu potrafimy si─Ö wybroni─ç, skontrowa─ç, zaatakowa─ç. Podobny plan by┼é na dzisiejszy mecz. Ustawili┼Ťmy personalnie zesp├│┼é troch─Ö inaczej, ale jakby charakterystyka gry mia┼éa by─ç podobna co z Gocza┼ékowicami. Te┼╝ nam si─Ö to sprawdzi┼éo, szybko zdobyli┼Ťmy gola w pierwszej po┼éowie, szybko zdobyli┼Ťmy bramk─Ö w drugiej po┼éowie. By┼éo nam ┼éatwiej kontrolowa─ç przebieg wydarze┼ä na boisku.

– Bardzo si─Ö ciesz─Ö, bo to nasze wsp├│lne pierwsze zwyci─Östwo. Jak powiedzia┼éem zawodnikom jest to nowa runda, dzisiaj j─ů zaczynali┼Ťmy i fajnie wej┼Ť─ç w ni─ů zwyci─Ösko. Pewnie chcia┼éo by si─Ö gra─ç od razu, ale wyj─ůtkowo teraz b─Ödzie trzeba poczeka─ç po tym pierwszym meczu „wiosennym” par─Ö miesi─Öcy z czego te┼╝ si─Ö cieszymy, bo b─Ödziemy mieli czas na zmiany w zespole troszk─Ö, wzmocnienie rywalizacji na poszczeg├│lnych pozycjach. B─Ödzie czas na to, aby pewne rzeczy przepracowa─ç, ┼╝eby wychodz─ůc na boisko by─ç pewniejszym i i┼Ť─ç po swoje. Bardzo si─Ö ciesz─Ö, ┼╝e wydostali┼Ťmy z tej „grillowanej” pozycji i na tym miejscu zdecydowanie fajniej pracuje si─Ö zim─ů.