O meczu trener Piotr Jacek

O meczu trener Piotr Jacek ????

– Na pewno po serii porażek, bo gdzieś tam po raz pierwszy też miałem taką serię obejmując nowy zespół, chciało się dużo wcześniej wygrać mecz. Sytuacje ku temu były, bo rozegraliśmy generalnie wcześniej cztery dobre spotkania. Jedynie blamaż w Gorzowie. Ale już ostatni mecz z liderem pokazał, że w tym ustawieniu potrafimy się wybronić, skontrować, zaatakować. Podobny plan był na dzisiejszy mecz. Ustawiliśmy personalnie zespół trochę inaczej, ale jakby charakterystyka gry miała być podobna co z Goczałkowicami. Też nam się to sprawdziło, szybko zdobyliśmy gola w pierwszej połowie, szybko zdobyliśmy bramkę w drugiej połowie. Było nam łatwiej kontrolować przebieg wydarzeń na boisku.

– Bardzo się cieszę, bo to nasze wspólne pierwsze zwycięstwo. Jak powiedziałem zawodnikom jest to nowa runda, dzisiaj ją zaczynaliśmy i fajnie wejść w nią zwycięsko. Pewnie chciało by się grać od razu, ale wyjątkowo teraz będzie trzeba poczekać po tym pierwszym meczu “wiosennym” parę miesięcy z czego też się cieszymy, bo będziemy mieli czas na zmiany w zespole troszkę, wzmocnienie rywalizacji na poszczególnych pozycjach. Będzie czas na to, aby pewne rzeczy przepracować, żeby wychodząc na boisko być pewniejszym i iść po swoje. Bardzo się cieszę, że wydostaliśmy z tej “grillowanej” pozycji i na tym miejscu zdecydowanie fajniej pracuje się zimą.