Krzysztof Stodoła z nowym kursem

Trener bramkarzy MKS Kluczbork, Krzysztof Stodoła może pochwalić się kolejnym dużym osiągnięciem szkoleniowym. Były zawodnik naszego klubu, a obecnie trener w naszym zespole ukończył kurs UEFA Goalkeeper B. Gratulujemy ! ????????????
Kurs organizowany był przez Szkołę Trenerów PZPN w Białej Podlaskiej. Za przebieg kursu odpowiedzialny był szef szkolenia trenerów bramkarzy w Polsce – Pan Andrzej Dawidziuk. Zajęcia odbywały się przez ostatnie pół roku. Uczestnicy odbyli cztery zjazdy oraz wizytację w klubie z Ekstraklasy.
Ciekawym doświadczeniem dla kursantów była również możliwość uczestniczenia w sesji zorganizowanej przy współpracy z UEFA, podczas której związek dzielił się z kilkoma innymi federacjami sposobem kształcenia trenerów bramkarzy.
Oprócz zdobytej wiedzy, była to możliwość wymiany się doświadczeniem w oparciu o codzienną pracę w swoich klubach, szansa na nawiązanie nowych kontaktów, wymiana spostrzeżeń i możliwość dyskusji w bramkarskim gronie.
Krzysztof Stodoła może pochwalić się teraz posiadaniem licencji, którą obecnie posiada w naszym kraju zaledwie około 70 osób.
Oby na wiosnę Panie trenerze jak najwięcej czystych kont naszych bramkarzy pierwszego zespołu. ⚪????❤⚽