JUNIORZY MŁODSI JUNIORZY STARSI MŁODZIEŻ MŁODZIKI PRZYPIĘTY TRAMPKARZE WOKÓŁ KLUBU

Dawid Pacholak dołączył do kadry szkoleniowej młodzieży

Witamy w MKS Kluczbork Panie Dawidzie 👍💪⚽

Skład sztabu szkoleniowego AKADEMII MKS KLUCZBORK pozyskał nowego trenera do grup młodzieżowych.

Dawid Pacholak – Trener z licencją UEFA C, który od 4 lat zajmuje się trenowaniem grup młodzieżowych w Gminie Kluczbork wraca do swojego macierzystego klubu. To właśnie tu jako zawodnik szlifował piłkarskie rzemiosło, a później jako trener stawiał pierwsze kroki.

– Dawid to jeden z trenerów, którego chciałem pozyskać do AKADEMII MKS KLUCZBORK już od dłuższego czasu – mówi Piotr Grzyb, koordynator MKS Kluczbork. – Cieszę się, że w końcu go namówiłem, ponieważ chcemy współpracować z najlepszymi trenerami w naszym regionie – dodaje.

Dawid Pacholak jako trener może się pochwalić m.in zdobyciem vice mistrzostwa Opolszczyzny w kategorii „Młodzik”.
– Dawid będzie pełnił w naszym klubie rolę asystenta w grupie Trampkarz (do momentu aplikacji na kurs UEFA 😎 – taki ruch jest jednym z kolejnych naszych działań w celu polepszenia poziomu szkolenia. Będzie również czynnym pomocnikiem w grupie Młodzika. Poza tym ma szereg innym zadań związanych z naszym systemem szkolenia oraz elektronicznym zarządzaniem Akademią – tłumaczy koordynator.

– Będzie również odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych zawodników z całego powiatu kluczborskiego, dlatego już dziś zapraszamy wszystkich chętnych do naszych zespołów młodzieżowych i kontakt z trenerem Dawidem oraz trenerem koordynatorem” – dodaje Piotr Grzyb.

Zapraszamy w nasze szeregi ! ⚪🔵💪

📨 Dane kontaktowe:

pacholak @ mkskluczbork.pl
koordynator @ mkskluczbork.pl

Witamy na pokładzie !!!