PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Pierwszy sparing na horyzoncie

Pierwszy sparing na horyzoncie

Piłkarze MKS Kluczbork po dwóch tygodniach wspólnych treningów zagrają swój pierwszy mecz sparingowy. W sobotę o godzinie 11:00 w Ożarowicach (k. Tarnowskich Gór) zmierzymy się z Gwarkiem Tarnowskie Góry. Rywal jest nam dobrze znany, bowiem to nasz ligowy przeciwnik, a w ich barwach grają obecnie dwaj byli piłkarze MKS-u – Norbert Jaszczak i Szymon Przystalski. Do tego są prowadzeni przez szkoleniowca, który sporo „pokopał” w Kluczborku za czasów swojej kariery piłkarskiej, i zapewne tak jak kibice miło wspomina spędzony tutaj czas.

Gwarek ma już za sobą jeden mecz kontrolny. W miniony weekend zmierzyli się z MKS Śląsk DEMARKO Świętochłowice. Podopieczni trenera Łukasza Ganowicza wygrywali do przerwy 1:0 po bramce Oskara Skrzyniarza. Po zmianie stron, zapewne mocno przebudowana wyjściowa jedenastka z zawodnikami testowanymi przegrała tą partię 0:2 i cały mecz zakończył się wygraną rywali 2:1.

Sztab szkoleniowy przygląda się bacznie testowanym zawodnikom, którzy trenują w tym tygodniu z pierwszą drużyną. Zapewne część z nich zaprezentuje się w sobotnim meczu z Gwarkiem. Życzymy powodzenia.

Gwarek Tarnowskie Góry – MKS Kluczbork sobota 11:00 (Ożarowice)