Trzeci sparing za nami

Trzeci sparing za nami ????????????

MKS Kluczbork rozegrał trzeci mecz sparingowy w tym roku. Tym razem naszym przeciwnikiem była Lechia Dzierżoniów (lider IV ligi dolnośląskiej grupy wschodniej).

W pierwszej części nie zobaczyliśmy żadnych bramek. Wszystko rozstrzygnęło się po zamianie stron i krótkiej przerwie. Najpierw w 55 minucie po dośrodkowaniu z prawej strony akcję zamykał Błaszkiewicz, który wygrał pojedynek powietrzny z pilnującym go rywalem i skutecznie uderzył głową w prawy róg.

Po chwili Gajda dogrywał w pole karne, ale jeden z graczy Lechii zagrał ręką. Prowadzący zawody wskazał na jedenasty metr. Piłkę ustawił Błaszkiewicz i mocno przymierzył w środek bramki myląc bramkarza.

Wynik ustalił w 70 minucie Szota, który wznawiał grę z rzutu rożnego, a lecąca piłka przy pomocy silnie wiejącego dziś wiatru zakręciła prosto do bramki myląc całkowicie bramkarza.
W następnym tygodniu czekają nas dwa mecze kontrolne. Już w piątek zagramy z Lechią Tomaszów Mazowiecki, a w sobotę z LZS-em Starowice Dolne.

MKS Kluczbork – Lechia Dzierżoniów 3:0 (0:0)

Bramki: Błaszkiewicz 55, 58, Szota 70

Kadra MKS w tym meczu: Krzyśków, Błaszkiewicz, Nykiel, Staszkiewicz, Błędowski, Gajda, Szota, Lewandowski, Zieliński, Jaworski, Begar, Nowak. Reszta graczy testowana.