PIERWSZA DRU┼╗YNA PRZYPI─śTY

Trzeci sparing za nami

Trzeci sparing za nami ­č嬭čĹŹ­čśŹ

MKS Kluczbork rozegra┼é trzeci mecz sparingowy w tym roku. Tym razem naszym przeciwnikiem by┼éa Lechia Dzier┼╝oni├│w (lider IV ligi dolno┼Ťl─ůskiej grupy wschodniej).

W pierwszej cz─Ö┼Ťci nie zobaczyli┼Ťmy ┼╝adnych bramek. Wszystko rozstrzygn─Ö┼éo si─Ö po zamianie stron i kr├│tkiej przerwie. Najpierw w 55 minucie po do┼Ťrodkowaniu z prawej strony akcj─Ö zamyka┼é B┼éaszkiewicz, kt├│ry wygra┼é pojedynek powietrzny z pilnuj─ůcym go rywalem i skutecznie uderzy┼é g┼éow─ů w prawy r├│g.

Po chwili Gajda dogrywa┼é w pole karne, ale jeden z graczy Lechii zagra┼é r─Ök─ů. Prowadz─ůcy zawody wskaza┼é na jedenasty metr. Pi┼ék─Ö ustawi┼é B┼éaszkiewicz i mocno przymierzy┼é w ┼Ťrodek bramki myl─ůc bramkarza.

Wynik ustali┼é w 70 minucie Szota, kt├│ry wznawia┼é gr─Ö z rzutu ro┼╝nego, a lec─ůca pi┼éka przy pomocy silnie wiej─ůcego dzi┼Ť wiatru zakr─Öci┼éa prosto do bramki myl─ůc ca┼ékowicie bramkarza.
W nast─Öpnym tygodniu czekaj─ů nas dwa mecze kontrolne. Ju┼╝ w pi─ůtek zagramy z Lechi─ů Tomasz├│w Mazowiecki, a w sobot─Ö z LZS-em Starowice Dolne.

MKS Kluczbork – Lechia Dzier┼╝oni├│w 3:0 (0:0)

Bramki: Błaszkiewicz 55, 58, Szota 70

Kadra MKS w tym meczu: Krzy┼Ťk├│w, B┼éaszkiewicz, Nykiel, Staszkiewicz, B┼é─Ödowski, Gajda, Szota, Lewandowski, Zieli┼äski, Jaworski, Begar, Nowak. Reszta graczy testowana.