Kacper Jóźwicki dołączył do MKS Kluczbork ????????⚽

Pomocnik podpisał z naszym klubem półtoraroczny kontrakt. Kacper Jóźwicki rozpoczął swoją karierę piłkarską w zespole Elany Toruń. Grał tam w poszczególnych klasach młodzieżowych.

Następnie w 2016 roku trafił na testy do hiszpańskiego zespołu Levante, ale kontrakt podpisał z Real Murcia City. To zespół występujący w Segunda División B – trzeci poziom ligowy hiszpańskich rozgrywek piłkarskich (w Polsce trzeci poziom to II liga). Później piłkarz grał jeszcze w wieku juniora w lokalnej akademii piłkarskiej Ranero CF.

W 2018 roku wrócił do Torunia i grał ponownie w barwach Elany, która dwa sezony występowała w II lidze. W latach 2020/21 Elana zagrała piętro niżej, podobnie w tym obecnie trwającym sezonie.

– Jestem bardzo pozytywnie nastawiony. Zagrałem w meczu sparingowym z Gwarkiem Tarnowskie Góry (wygrana MKS Kluczbork 2:0 dop. red.). Rozmawiałem z trenerem Piotrem Jackiem, który był bardzo zainteresowany moim przyjściem do MKS-u. Podjąłem decyzję o dołączeniu do zespołu – mówi zawodnik.

No to życzymy powodzenia w barwach naszego klubu ! ????Kacper podobno bardzo dobrze zna język hiszpański, jeszcze do tego tematu wrócimy. Oby MKS Kluczbork na wiosnę grał piękną, skuteczną piłkę jak czołowe kluby z ligi hiszpańskiego w takim razie. Powodzenia ! ⚪????⚽