AKADEMIA PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Karol Bortnik w składzie sztabu szkoleniowego drużyny narodowej

Zapewne już słyszeliście ale my również jesteśmy z tego faktu bardzo dumni i podekscytowani całą sytuacją, zatem również robimy wzmiankę. 💪💪⚽

Założyciel Akademii MKS Funball Kluczbork, Karol Bortnik znalazł się w składzie sztabu szkoleniowego drużyny narodowej, która została w środę zatwierdzona przez Zarząd PZPN. Będzie odpowiadał za przygotowanie motoryczne naszej kadry. To duże wyróżnienie dla naszego Szefa oficjalnej akademii MKS Funball Kluczbork.

Karol Bortnik w czasie swojej pracy trenerskiej współpracował z takimi klubami jak Cracovia, GKS Bełchatów i Widzew Łódź. Był także II trenerem reprezentacji Polski do lat 20. W latach 2017-2020 zajmował się analityką przygotowania motorycznego w sztabie szkoleniowym reprezentacji Polski do lat 21. Odbył staże m.in. w Schalke 04 Gelsenkirchen, Borussii Moenchengladbach, PSV Eindhoven i Southampton FC.

Walka o udział na mundialu w Katarze trwa. Przed nami baraż z reprezentacją Rosji. A co dalej ? Wierzymy, że będzie awans na mistrzostwa. Życzymy Karolowi powodzenia i samych sukcesów. ⚽❤👍👍

Zarząd MKS Kluczbork

Na zdjęciu jedna z drużyn MKS Funball. Karol Bortnik z lewej strony, a z prawej trener Damian Wojciechowski.