PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Sprawozdanie i zdjęcia z meczu MKS – Lechia Tomaszów Mazowiecki

W kolejnym spotkaniu kontrolnym wygrywamy z RKS-em Lechią Tomaszów Mazowiecki 2:0.

Do przerwy prowadziliśmy 1:0. Dokładnie w 27 minucie po akcji lewą stroną Szota podawał prostopadle do Zielińskiego. Ten pobiegł w kierunku bramki, nie dał szans rywalowi i prawą nogą oddał niski strzał, a piłka po rękach bramkarza wpadła do siatki.

Po zmianie stron wynik ustalony został w 80 minucie. Oko w oko z bramkarzem stanął ponownie Zieliński. Kiedy wydawało się, że pozostał już tylko strzał, nasz kapitan dostrzegł z prawej strony Jaworskiego, który dopełnił formalności. Dla Alana Jaworskiego była już to druga bramka w meczach kontrolnych. Wcześniej pod przykrywką „zawodnika testowanego” zdobył jedną z bramek z Gwarkiem Tarnowskie Góry, który wygraliśmy 2:0

W sobotę o godzinie 10:00 zagramy z LZS Starowice Dolne.

MKS Kluczbork – RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:0 (1:0)

Bramki: Zieliński 27, Jaworski 80

MKS: testowany zawodnik, Błędowski, Krzyśków, Błaszkiewicz, Szota, Staszkiewicz, Lewandowski, Nykiel, Jaworski, Zieliński, Przybylski