PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Ostatni sparing na remis

W piątek odbył się ostatni mecz kontrolny pierwszej drużyny. Naszym przeciwnikiem był solidny IV-ligowy RKS Radomsko. Spotkanie zakończyło się remisem, a bramki dla naszej drużyny strzelali Zieliński oraz dwie Błaszkiewicz.

Już w przyszłą sobotę czeka nas pierwszy mecz o stawkę. W Pucharze Polski na szczeblu naszego województwa zmierzymy się z Ruchem Zdzieszowice. To, że jest to ciekawy, a zarazem prestiżowy pojedynek może świadczyć fakt, iż na poprzednim sparingu z Polonią Nysa na spotkaniu pojawił się nowy trener Zdzieszowic – Andrzej Moskal.

Spotkanie w Zdzieszowicach zaplanowano na godzinę 14:00 – 5 marca.
Więcej informacji o tym sparingu nie planujemy.

MKS Kluczbork – RKS Radomsko 3:3

⚽ Bramki: Zieliński, 2x Błaszkiewicz

👕 Kadra MKS: Grzesiak, Wieczorek, Mucha, Błaszkiewicz, Szota, Krzyśków, Błędowski, Staszkiewicz, Nahrebecki, Lewandowski, Nowak, Gajda, Jóźwicki, Begar, Nykiel, Zieliński, Przybylski, testowany zawodnik