PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Jedziemy na mecz ze Ślęzą

Już w sobotę kolejne spotkanie ligowe. Piłkarze MKS Kluczbork jadą do Wrocławia aby zmierzyć się z zajmującą drugą pozycję w tabeli Ślęzą Wrocław. Początek rywalizacji o godzinie 14:00.

MKS Kluczbork po serii trzech wygranych z rzędu nie zdołał w środę sprawić niespodzianki. Podopieczni trenera Tomasza Chatkiewicza musieli uznać wyższość Rekordu Bielsko-Biała ulegając im 0:3.

Na odpoczynek Biało-niebiescy nie mieli zatem zbyt wiele czasu. Nasz kolejny rywal to systematycznie okupujący czołówkę tabeli zespół prowadzony od lat przez byłego trenera naszego klubu – Grzegorza Kowalskiego.

Poniżej porównanie dwóch zespołów w liczbach.

Powodzenia MKS Kluczbork ! Do ostatniej sekundy, bez chwili zwątpienia, bo w środę podczas meczu półfinałowego Ligi Mistrzów zawodnicy Realu Madryt dobitnie pokazali, że gra się do ostatniego gwizdka sędziego z wiarą w końcowy sukces ⚽❤👏 Magia i piękno futbolu. MKS ! 💪💪💪