PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Kacper Jóźwicki po meczu ze Ślęzą

Nasi piłkarze przygotowują się już do sobotniego meczu z Foto Higieną Gać. Póki co chętnie wracamy jeszcze do sobotniego spotkania ze Ślęzą.
Kacper Jóźwicki strzelił w barwach MKS Kluczbork swoją pierwszą bramkę. Rozmawialiśmy z naszym pomocnikiem po tym meczu 👏💪👍

– Wszyscy mają podgląd tabeli i wiedzą na jakiej pozycji znajdowała się Ślęza. Jechaliśmy na spotkanie na ciężkim terenie. Wiedzieliśmy, że to bardzo dobry zespół. Po prowadzeniu 3:1 całą przerwę rozmawialiśmy, że to dopiero połowa drogi do wygranej. Musimy ciężko dalej walczyć i to nie będzie łatwe zadanie. Niestety Ślęza szybko doprowadziła do wyrównania. Mamy dobry zespół, znakomitą atmosferę w szatni, wierzyliśmy że ponownie jesteśmy w stanie wyjść na prowadzenie i obrócić losy spotkania na naszą korzyść co się udało. Bardzo cieszę się ze swojej pierwszej bramki w MKS-ie Kluczbork – mówił Kacper Jóźwicki.