PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Zagramy z Foto Higieną Gać

Będzie trochę wiało 💨 ale zapowiada się słoneczna ciepła sobota. 🌞Widzimy się na Stadionie Miejskim w Kluczborku 🤝👌

W sobotę kolejny mecz naszych zawodników. Tym razem przed własną publicznością zmierzymy się z Foto Higieną Gać. Początek rywalizacji o godzinie 17:00, a nam nie pozostaje nic innego aby zaprosić wszystkich na ten pojedynek.

Chociaż nasi przeciwnicy zamykają ligową tabelę, w żadnym wypadku nie należy ich lekceważyć. Gać to zespół, który dotychczasowe wszystkie swoje trzy wygrane odniósł na boisku rywala. Można powiedzieć skromnie, że drużyna więcej punktuje na obcych boiskach niż przed własną publicznością. Do Kluczborka zapewne przyjadą również bojowo nastawieni. Zapowiada się zatem ciekawy pojedynek.

🎥 Zapraszamy wszystkich na to spotkanie. Pierwszy gwizdek o godzinie 17:00. https://live.slaskie.tv tradycyjnie przeprowadzi relację ze spotkania.

🎫 Bilety można kupować jeszcze online na www.bilet.pax.pl. W kasie będą dostępne od godziny 16:00.