PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Wysoka wygrana z Foto Higieną Gać

Piłkarze MKS Kluczbork pokonali wysoko Foto Higienę Gać 5:0.

Od pierwszych minut gospodarze dominowali na boisku. Zanim padła pierwsza bramka aktywny w ofensywie był Marcin Przybylski, który uderzał z dystansu, potem po dograniu z prawej strony Dominika Lewandowskiego nie trafił czysto w piłkę będąc na siódmym metrze. Wynik otworzył w 12 minucie Kacper Jóźwicki. Najpierw z lewej strony Natan Szota podawał do Przybylskiego, który podał na środek do strzelca bramki. Jóźwicki podbiegł w okolice pola karnego, a potem precyzyjnie uderzył w lewy róg.

W pierwszej części padła jeszcze jedna bramka. Przybylski uderzał z dystansu, a futbolówka odbijając się od słupka ugrzęzła w bramce. W jednej z nielicznych okazji gości dobrym i mocnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się jeden z graczy, ale piłka poszybowała nad poprzeczką.

W 63 minucie zrobiło się 3:0. Najpierw mieliśmy trochę bilardu w polu karnym rywala, którzy nie potrafili wybić piłki. Ostatecznie Lucjan Zieliński podał do Przybylskiego, a ten strzelił precyzyjnie zdobywając swoją drugą bramkę.

Chwilę później kapitan sam wpisał się na listę strzelców. Otrzymał piłkę od Szoty, a potem zwiódł obrońcę i uderzył prawą nogą. Zieliński w końcowych minutach ustalił wynik meczu tym razem strzelając z lewej strony.

MKS Kluczbork – Foto Higiena Gać 5:0 (2:0)

Bramki: Kacper Jóźwicki 12, Marcin Przybylski 37, 63, Lucjan Zieliński 67, 89

MKS: Grzesiak, Staszkiewicz (Mucha 46), Błaszkiewicz, Krzyśków, Szota, Gajda (Moś 69), Nahrebecki (Nykiel 75), Jóźwicki (Chmielowiec 75), Lewandowski (Jaworski 69), Przybylski, Zieliński