PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Jakub Grzesiak o meczu z Foto Higieną Gać

Piłka nożna i obowiązki szkolne naszej młodzieży 📚⚽ Po meczu z Foto Higieną Gać rozmawialiśmy również z bramkarzem Jakubem Grzesiakiem 👍🔥

– Czyste konto cieszy, natomiast najważniejsze są trzy punkty. Cała drużyna pracuje na to aby nie stracić bramki. Za dużo pracy nie miałem. Bardzo dobrze spisywali się obrońcy, defensywni pomocnicy i wszystko zaczynało się od zakładania wysokiego pressingu przez Marcina (Przybylskiego dop. red.). Zapracowała na to cała drużyna i cieszymy się z wygranej, a czyste konto to jest dodatek w tym wszystkim.

– Wraz z Patrykiem Mosiem i Natanielem Szotą pisaliśmy w tym roku matury. W dniu meczu z Rekordem Bielsko Biała Nataniel niestety nie mógł grać z powodu żółtych kartek, ale ja z Patrykiem od razu po maturze przewiezieni zostaliśmy przez prezesa na mecz i z powrotem. Wszystko ze strony klubu było przygotowane profesjonalnie. Mieliśmy fajne warunki żeby skupić się na maturze i wszystko pozdawać dobrze oraz spokojnie dojechać na mecz i szybciej wrócić, regenerować się aby umysł odpoczywał. Także udało się to wszystko pogodzić jesteśmy zadowoleni i dziękujemy klubowi za taką możliwość – mówi bramkarz Jakub Grzesiak.