PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Marcin Przybylski po meczu z Foto

W sobotę w meczu z Foto Higieną Gać kolejne dwie bramki w tym sezonie dołożył Marcin Przybylski. Naszemu napastnikowi udało się łącznie strzelić rywalom w tym sezonie trzy gole. Jedną zdobył na jesień na boisku rywala. ❤⚽👍

– Na pewno podchodziliśmy do tego spotkania jak do każdego innego. W każdym meczu liczą się trzy punkty. Mamy jeden cel – utrzymanie się w lidze. Z każdym przeciwnikiem gramy tak samo walcząc przez 90 minut. Zostawiamy serducho na boisku – mówi Marcin Przybylski.

Warto dodać, że Przybylski parę sezonów grał w barwach Foto Higieny Gać.

– Dla mnie nie ma to różnicy. Nie przywiązywałem wcześniej wagi do zespołów. Były to kluby przejściowe by wybić się wyżej, nie udało się. Teraz jestem w MKS-ie Kluczbork i mam w planach zostać tu na dłużej. Zobaczymy jak to się wszystko potoczy – mówi napastnik.

No to pozostaje życzyć powodzenia Panie Marcinie !