PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Wiktor Nahrebecki o meczu w Bytomiu

O godzinie ⏰ 21:30 piłkarze MKS wrócili do Kluczborka. Po przyjeździe rozmawialiśmy o spotkaniu w Bytomiu z pomocnikiem Wiktorem Nahrebeckim. 👍⚽

– Myślę, że to był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Wiedzieliśmy, że jedziemy na trudny teren. W pierwszej połowie nie wykorzystaliśmy też rzutu karnego. Niestrzelony karny nie wpłynął na nas negatywnie tylko nas z motywował, żeby w drugiej połowie wyjść i zdominować rywala. Mamy na tyle doświadczony zespół i świadomy. Taka jest po prostu piłka, takie rzeczy się zdarzają, raz się strzela karnego, raz nie. Zachowaliśmy spokój w przerwie, wiedzieliśmy, że spokojnie możemy wywieść stąd punkt.

– Był to bardzo wyrównany mecz, dużo walki, boisko pozostawiało też dużo do życzenia. Naszym zaangażowaniem i wiarą wywieźliśmy cenny punkt, który trzeba szanować lecz pozostaje lekki niedosyt, bo czuliśmy wszyscy na boisku, że można było pokusić się o trzy punkty – mówi Wiktor Nahrebecki.