PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Wyjazdowa potyczka z Polonią Bytom

Przed nami kolejne spotkanie ligowe. Już w sobotę nasi zawodnicy pojadą na wyjazdową potyczkę z Polonią Bytom. Początek meczu o godzinie 17:00. ⚽

Polonia aktualnie zajmuje drugą pozycję w tabeli z dorobkiem 58 punktów. W ostatnim swoim spotkaniu odnieśli w Pawłowicach okazałe zwycięstwo. Podobnie jak zawodnicy MKS Kluczbork zaaplikowali swoim rywalom aż pięć bramek. Przypomnijmy, że Biało-niebiescy ograli przed własną publicznością Foto Higienę Gać także 5:0.

Bilans spotkań naszego zespołu po przejęciu drużyny przez Tomasza Chatkiewicza jest imponujący i chciało by się tą wspaniałą passę utrzymać. Na sześć spotkań zawodnicy MKS odnieśli pięć wygranych. Strzelili w tych meczach 18. bramek, tracąc siedem. W tym momencie warto dodać, że nasz sobotni rywal może pochwalić się najsolidniejszą defensywą w lidze, bowiem stracili dotąd najmniej bramek – 28.

W pierwszym spotkaniu w Kluczborku, chociaż gospodarze postawili wysokie warunki, to punkty pojechały ostatecznie do Bytomia. Polonia wspierana przez dużą grupę swoich fanów, po bramce Celucha i Płonki wygrała 2:1. Dla MKS-u gola strzelił wówczas Marcin Przybylski.

🎥 Relację ze spotkania (12 zł) przeprowadzi https://live.slaskie.tv.

Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 17:00. Powodzenia drużyno !

⏰ sobota 21 maja godzina 17:00
Polonia Bytom – MKS Kluczbork