PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

W środę rewanż z LKS Goczałkowice-Zdrój

Przed nami ostatnia kolejka w tym sezonie, która odbędzie się już w najbliższą środę. Naszym przeciwnikiem będzie LKS Goczałkowice-Zdrój. Początek rywalizacji o godzinie 17:30.

Nasi piłkarze, którzy przerwę zimową spędzili z dorobkiem zaledwie 15-sto punktowym, musieli wznieść się w tym roku na wyżyny aby osiągnąć swój cel jakim było pozostanie w lidze. Jednak nie wszystkie zespoły podejdą do ostatniej rywalizacji pewni III-ligowego bytu. O być albo nie być powalczą Warta Gorzów Wielkopolski i Piast Żmigród. Co ciekawe karty rozdadzą dwa pierwsze zespoły w tabeli, które pojadą do nich na spotkanie wyjazdowe. Warta zmierzy się ze Ślęzą Wrocław, a Żmigród z tryumfatorem ligi – rezerwami Zagłębia Lubin. I tylko jedna z nich pożegna się jeszcze z ligą, co wcześniej uczynili już Foto Higiena Gać i Karkonosze Jelenia Góra.

LKS Goczałkowice zajmują piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 53 punktów. O tą końcową pozycję powalczą z rezerwami Miedzi Legnica, które z kolei zmierzą się z Foto Higieną Gać. Piłkarze MKS mają na koncie 42 punkty, a przy sprzyjających wynikach w najlepszym rezultacie mogą uplasować się jeszcze na koniec w pierwszej dziesiątce.

Najpierw jednak muszą powalczyć o wygraną, a prestiżowe spotkanie z drużyną Łukasza Piszczka może być trudną przeprawą. Goczały bowiem po słabszym wiosennym starcie przebudzili się i wygrali dwa ostatnie mecze.

W pierwszym spotkaniu w Kluczborku wygrali nasi rywale, którzy komplet punktów zapewnili sobie po skutecznie wykonanym przez Piotra Ćwielonga rzucie karnym w 85 minucie meczu. Konfrontacja z grającym w pierwszym składzie byłym reprezentantem Polski – Łukaszem Piszczkiem przyciągnęła wówczas na stadion w Kluczborku wielu fanów. Biało-niebieskim do sprawienia sensacji zabrakło wówczas przede wszystkim szczęścia. Jak będzie tym razem ? Początek o godzinie 17:30.

środa 15 czerwca godzina 17:30