Końcowy układ tabeli

Końcowa tabela III ligi III grupy przedstawia się następująco. Dziękujemy tym samym wszystkim naszym kibicom za wspieranie drużyny w sezonie, a zespołom za wspólną rywalizację. ????????????⚽

Piłkarze MKS Kluczbork zajmują na koniec 12. pozycję. Zdobyliśmy w 34. spotkaniach 43 punkty, ale warto dodać, że 28 oczek w tym roku. ????????

Wygrywają rezerwy Zagłębia II Lubin.

Pasjonująca była walka o utrzymanie w lidze, która trwała do ostatniej kolejki pomiędzy dwoma zespołami. Ostatecznie o spadku przy równej ilości punktów zdecydował bilans bezpośrednich spotkań między Wartą Gorzów Wielkopolski a Piastem Żmigród, a on nie był na korzyść Żmigrodu. Z ligą pożegnały się jeszcze takie drużyny jak: Foto Higiena Gać, Karkonosze Jelenia Góra.

Teraz piłkarze udadzą się na urlopy, a do zajęć wrócą na początku lipca. Nowy sezon rozpocznie się w sierpniu. O szczegółowych planach jeszcze poinformujemy ????⚽