Gra wewnętrzna zamiast sparingu

W sobotę zamiast planowanego wcześniej sparingu z Polonią Nysa nasi piłkarze wzięli udział w grze wewnętrznej. Kolejne testy graczy przymierzanych do pierwszego zespołu odbywały się na boisku KKS.

W grze brali też udział nasi Juniorzy: Szymon Grzelak, Tomasz Mirowski, Jakub Wietecki, Filip Kukla i Tomasz Domagała. ????????????

???? – Podstawowym naszym celem jest przede wszystkim uzupełnienie ubytków w kadrze po odejściu Lucjana Zielińskiego i Tomasza Gajdy. Pod tym kątem sprawdzamy zawodników, szukając jednocześnie nowych bramkarzy – mówi trener Michał Honc.

Obaj zawodnicy w nowym sezonie jak już wspominaliśmy zagrają w Polonii Bytom. Do swoich klubów macierzystych po wypożyczeniu wrócili bramkarze Jakub Grzesiak i Krystian Wieczorek. Kontrakt skończył się natomiast Michałowi Mocarskiemu.
W sobotę grano 3 x 30 minut.

???? – Mecz był okazją do przetestowania nowych zawodników ale także do sprawdzenia piłkarzy na innych nietypowych dla siebie pozycjach. Sprawdzaliśmy różne kombinacje. Teraz przed nami miesiąc ciężkiej pracy, aby 6 sierpnia dobrze zacząć ligę – mówi z kolei Tomasz Chatkiewicz.

W poniedziałek i wtorek zaplanowany jest trening. Środa będzie dniem wolnym. Następnie drużyna spotka się w czwartek i piątek, a drugi tydzień przygotowań do nowego sezonu zakończy się sobotnim wyjazdem na mecz sparingowy z Gwarkiem Tarnowskie Góry. Początek sparingu o godzinie 11:00.