PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Remis w sparingu z Lechią

W kolejnym meczu sparingowym remisujemy z Lechią Dzierżoniów 2:2.

Wszystko rozstrzygnęło się w drugiej połowie. Najpierw w 50 minucie Lewandowski otrzymał piłkę w pole karne, minął bramkarza ale został przez niego przewrócony. Podyktowaną jedenastkę pewnie wykorzystał Przybylski.

W 65 minucie przyjezdni wyrównali po rzucie rożnym z prawej strony i celnym uderzeniu głową. Parę minut później mieliśmy rzut wolny z lewej strony. Nasze krótkie wznowienie przeczytał piłkarz Lechii, szybko przeprowadzając akcję prawą stroną, która następnie zakończyła się bramką.

W ostatniej akcji meczu naszym zawodnikom udało się doprowadzić do wyrównania. Najpierw odzyskaliśmy piłkę przed polem karnym, potem z lewej strony w pole karne wbiegał Dychus i został sfaulowany. Tym razem do jedenastki podszedł Mikulski, który uderzył w lewy róg.

MKS Kluczbork – Lechia Dzierżoniów 2:2 (0:0)

Bramki: Przybylski 50 k, Mikulski 90 k

Kadra MKS: Mucha, Błaszkiewicz, Krzyśków, Szota, Chmielowiec, Nahrebecki, Mikulski, Lewandowski, Przybylski, Dychus, Szymon Witek, Błędowski. Reszta testowana.